Kelionė į Balį

Kelionė į Balį: konsultacijos, planavimas, patarimai

Ne visada paprasta susiplanuoti kelionę, kai yra tiek daug įdomių vietų, kurias norisi pamatyti, bet tiek nedaug laiko viskam. Jeigu pirmą kartą vykstate į Pietryčių Aziją, kelionė į Balį ar kitas Indonezijos salas gali atrodyti dar painesnė.

Aš galiu padėti paruošti kelionės planą įtraukiant daugelio keliautojų pamėgtas vietas ar pasiūlant mažiau žinomus Balio salos kampelius. Tegul kelionės laukimas būna lengvas, o Balio dievai jums šypsosi visų atostogų metu.

Kodėl mano pagalba yra vertinga:

  • Dirbu su kelionių agentūromis, kaip laisvai samdoma kelionių vadovė-gidė, todėl turiu patirties planuojant, organizuojant keliones.
  • Esu Balyje, todėl būsiu pasiekiama visos jūsų kelionės metu (jeigu turėsite papildomų klausimų, reikės kitokios pagalbos).
  • Gyvenu Indonezijoje (Balyje) jau ne vienerius metus, todėl mano kelionių patarimai paremti ilgamete patirtimi, o ne poros savaičių ar mėnesio kelione.
  • Pasiūlysiu kelionės planą įtraukdama ne tik keliautojų mylimiausias Balio vietas, daugelio neatrastus kampelius bet ir balietiškas šventes. Kad iš tiesų pajaustumėte Balio dvasią ir kultūrą.
  • Rekomenduoju tai, ką esu atradusi, išbandžiusi, aplankiusi pati.

ATRASKITE TIKRĄ BALIO GROŽĮ

Susikurkite autentišką savo kelionės planą

Kelionė į Balio saląNors Balio sala ir nedidelė, tačiau turi daug ką pasiūlyti keliautojams. Nuo šventyklų, laukinių gamtos kampelių, paplūdymių, kultūrinių pasirodymų, paviršinio ar giluminio nardymo iki įvairiausio tipo kitų pramogų. Norint pamatyti kuo daugiau per trumpą laiką ar suprasti kurios vietos, pramogos labiausiai vertos dėmesio – užtruks atlikti nemažai „namų darbų“. Neturite tam laiko? Aš galiu padėti.
Sukursiu individualų, tik jums skirtą, kelionės planą. Kuriame rasite daugelio dar neatrastus Balio kampelius, unikalias šventes (jeigu jūsų kelionės datos sutaps su švenčių dienomis) bei kitų keliautojų pamėgtas vietas. Planą kartu su preliminariu biudžetu galiu pasiūlyti vienos dienos kelionei, kelių dienų ar savaičių, dviems žmonėms ar grupei. Galiu padėti ir keliaujantiems po kitas Indonezijos salas.

Aplankykite žymiausias Balio vietas 

Kelione i Bali - zymiausios vietos

Jeigu norite aplankyti tik žymiausias, kitų keliautojų labiausiai pamėgtas Balio salos vietas, galiu pasiūlyti mano sudarytus dienos turus. Jums nereikės galvoti nei kur verta užsukti, nei ieškoti gido (anglų, rusų k.) ar automobilio – viskuo bus pasirūpinta. Pageidaujant, turai gali būti lietuvių k.

 

 

Keliaukite savarankiškai gerai pasiruošę

Pagalba planuojantis kelionę į BalįNorite maršrutą susidaryti patys, tačiau nesate tikri ar viską spėsite pamatyti, kam galbūt neverta skirti laiko, ką reikia žinoti prieš vykstant į jūsų išsirinktas vietas? Galiu padėti susigaudyti informacijos gausoje, sustyguoti jūsų sugalvota kelionės planą. Atsakysiu į jūsų rūpimus klausimus, kad jūsų pačių kelionės planavimas būtų kuo lengvesnis.
Čia galite rasti ir mano patarimus keliaujantiems savarankiškai Balyje bei naudingas nuorodas.

Mėgaukitės Balio išskirtinumais

Kelionė į Balį - įdomios pramogosJeigu jus domina tik atskiros pramogos, galiu padėti jas suorganizuoti. Norite susitikti su vienintele aukščiausia Balio šventike? Pasinerti į povandeninį pasaulį? Galbūt išmokti gaminti balietiškus patiekalus ar aplankyti baliečių namus? Pasitikti saulę ugnikalnyje? Ar įsiamžinti balietiškoje fotosesijoje? O gal turite kitų pageidavimų? Balyje beveik viskas įmanoma!
Tokios pramogos gali būti įpintos į individualią kelionės programą Balyje arba užsakomos atskirai.

 


KAS DAR?

Vestuvės Balio saloje

Santuokos registravimas Balio saloje/Indonezijoje

Planuojantiems vestuves Balyje ir norintiems oficialiai čia susituokti, galiu suteikti visą informaciją susijusia su dokumentų paruošimu ir santuokos įforminimu Lietuvoje.

Konsultavimas dėl ilgesnių atostogų ar gyvenimo Balyje

Jeigu svarstote Balyje būti ilgiau nei mėnesį, o gal net pagyventi. Kreipkitės, atsakysiu į visus jums kylančius klausimus. Pakonsultuosiu dėl vizų, kainų, tinkamų vietovių gyventi t.y. apie viską kas jums bus aktualu.

 


Kaip sakoma „už žmogų kalba jo darbai, o ne žodžiai“. Štai ką keliautojai sako apie mano darbą:

Vaida: „Dėkoju Jums Viktorija už suorganizuotą kelionę po Balį. Tėveliai sakė, kad be Jūsų Jiems būtų buvę viskas žymiai sunkiau ir tikriausiai pusę tiek nebūtų pamatę ir sužinoję. Su Jūsų sudarytu maršrutu jie mėgavosi kiekviena diena. Jūsų išrinktas vairuotojas – taip pat puikus pašnekovas. Labai džiaugiuosi, kad mums padėjote!! Ačiū! Ir jeigu tik kam reikės, būtinai Jus rekomenduosiu.“

Neringa: „Mūsų šeimynos vardu norėjau Jums dar kartą padėkoti už puikų organizavimą, klausimų operatyvų sprendimą, bei Jūsų nuoširdumą. Buvo labai malonu Jus pažinti! Jūs išties praskaidrinot mūsų trumpas atostogas svetimoje šalyje! Dar kartelį nuoširdus AČIŪ! Linkime Jums didelės sėkmės!“

„Viktorija – best, tikrai puiki, jaučia žmones, organizuota, kantri, atsakinga. Rekomenduočiau Viktoriją, su ja, žmonės pažins Balį giliau.“

Ema: „Labai daug informacijos suteikėte, dėka tokių žmonių kaip jūs, susiplanuosim pačias geriausias atostogas! ačiū dar kartą!“

Edita: „Dėkoju, Viktorija. Buvo labai puiki kelionė, su itin profesionalia vadove bei nuostabia asmenybe. Mūsų šeimai kelionė viršijo mūsų lūkesčius, nors šiaip esu itin reikli.“

Spauskite, norėdami skaityti daugiau

 

Jeigu reikia mano pagalbos, parašykite hello@lifeinbigtent.com, Facebook’e arba užpildykite formą. Gavus jūsų užklausimą, aptarsime tolimesnį mūsų bendarabiavimą ir visą papildomą informaciją.

 

Esu kelionių konsultantė ir planuotoja. Neorganizuoju ir nesiūlau kelionių paketų. Neužsakinėju ir lėktuvo bilietų, viešbučių ir kt. Jeigu norite pasiūlymo „viskas įskaičiuota“, susisiekite su manimi (pasidalinsiu informacija, su kuriomis Lietuvos kelionių agentūromis bendradarbiauju). Galite pasiskaityti kaip pati organizuojuos keliones Pietryčių Azijoje.

Visos nuotraukos šiame tinklarašyje, Facebook‘e ar Instagram‘e yra mano (labai retais atvejais naudoju kitų padarytas nuotraukas, bet tuomet nurodau šaltinį).